Постигнут договор Владе и радника Поште
Обустава рада у Пошти Србије биће прекинута јер су представници радника, Поште и Владе Србије постигли договор касно синоћ.
РТС незванично сазнаје да ће бити повучене казне, нико од радника неће бити суспендован и неће бити ни опомена.
Радници са најмањим примањима требало би да добију највеће повећање плате.
Део радника Поште обуставио је рад пре девет дана, захтевајући плате у рангу републичког просека, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Aki
Prešli su ih preko vode a žedni su bili, vodu nisu pili, a shvatili da su mali da bi svi u jedan poštanski paket stali. Opet milosst, vladin Anđeo neposla paket, jer se dogovorio u toku noći dok su svi spavali sa nezavisnim da su dobili ponovo da rade i malom platom da se slade, poštu i penzije da nose i da prose.
Одговори
|
Препоручујем
0
Milos miokovic
...... slusam izjavu onog nesretnika(radnik) :postigli smo dogovor i dogovorili naj vaznije a to je' da niko ne dobije otkaz, o povećanju plate nebi sada dok se Vlada ne izjasni a oni sa naj nizim platama dobice nominalno naj vise.....u prevodu mi smo strasivi, sali li smo se i mi bi da ostanemo u posti da radimo a i zima je sada a unutra dobro greju..... ee'strasni, hrabri, dosledni srbi'.....
Одговори
|
Препоручујем
66
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


