Postignut dogovor Vlade i radnika Pošte
Obustava rada u Pošti Srbije biće prekinuta jer su predstavnici radnika, Pošte i Vlade Srbije postigli dogovor kasno sinoć.
RTS nezvanično saznaje da će biti povučene kazne, niko od radnika neće biti suspendovan i neće biti ni opomena.
Radnici sa najmanjim primanjima trebalo bi da dobiju najveće povećanje plate.
Deo radnika Pošte obustavio je rad pre devet dana, zahtevajući plate u rangu republičkog proseka, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Aki
Prešli su ih preko vode a žedni su bili, vodu nisu pili, a shvatili da su mali da bi svi u jedan poštanski paket stali. Opet milosst, vladin Anđeo neposla paket, jer se dogovorio u toku noći dok su svi spavali sa nezavisnim da su dobili ponovo da rade i malom platom da se slade, poštu i penzije da nose i da prose.
Odgovori
|
Preporučujem
0
Milos miokovic
...... slusam izjavu onog nesretnika(radnik) :postigli smo dogovor i dogovorili naj vaznije a to je' da niko ne dobije otkaz, o povećanju plate nebi sada dok se Vlada ne izjasni a oni sa naj nizim platama dobice nominalno naj vise.....u prevodu mi smo strasivi, sali li smo se i mi bi da ostanemo u posti da radimo a i zima je sada a unutra dobro greju..... ee'strasni, hrabri, dosledni srbi'.....
Odgovori
|
Preporučujem
66
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


