Заражен 191 припадник МУП-а, шесторо преминуло
Министар унутрашњих послова Небојша Стефановић изјавио је јутрос да је 191 припадник МУП-а заражен коронавирусом, док их је шест преминуло.
„Свима нам је тешко пала чињеница да имамо шест преминулих. Од 191 припадника, било је случајева како са лакшом, тако и са тежом клиничком сликом. Они са којима сам ја разговарао су доброг општег стања, добро расположени и једва чекају да се врате у редове полиције и помажу становништву”, навео је Стефановић за РТС.
Стефановић је рекао да грађани имају поверења у полицију током тешких ситуација, попут епидемије коронавируса, те истакао да је полиција током ванредног стања добијала разне захтеве.
„Полиција помаже свакоме да дође до лека, хране, било чега што им је потребно, и ја сам веома задовољан блиском сарадњом и контактом између грађана и полиције”, рекао је Стефановић и позвао грађане да се полицији обрате на бројеве телефона или мејлове, пренео је Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


