Мигрант избо младића у центру Београда
У инциденту који се догодио прошле ноћи у близини Зеленог венца, у центру Београда, тешко је повређен младић кога је ножем избо мигрант.
До инцидента је дошло у 00.30 када су се двојица мушкараца најпре вербално сукобила, а потом и физички, незванично сазнаје Танјуг.
Повређени младић је са тешким телесним повредама пребачен у Ургентни центар, а мигрант који га је напао је ухапшен.
Подели ову вест
Коментари19
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Borivoje m
"Posle krace verbalne rasprave..." A da nije mozda ovaj nas Obilic krenuo da sprovodi zakon na svoju ruku, ili je bio samo miran i povuceni momak koji se slucajno tu zadesio? Znaci, mozda je bio prikriveni rasista koji je provocirao migrante, ili je migrant problematican psihopata koji se istresao na slucajnom prolazniku. A mi mozemo pisati svasta dok policija ne utvrdi okolnoti!
Одговори
|
Препоручујем
19
Momcilo Maric
Kako srbija dozvoljava da migranti ulicama beograda se setaju naoruzani
Препоручујем
19
Zoki
Zatvoriti u logore koječuva vojska i policija i ne dozvoliti nikakvo kretanje.
Одговори
|
Препоручујем
56
Vera Sobat
Zoki, koga u logore???
Nase skinhede, nase rasiste i agresivne mladice koji sebe
vide kao nedodirljive "bogove" jer su tako vaspitani i pre
svega jer nasa Drzava, ova Srbija NISTA ne radi da bi im
zakon pokazao da se tako kako se ponasaju dalje nece
moci????
Ili ste mislili naravno samo na migrante????
Препоручујем
3
Marko Nedeljkovic
Шта значи та етикета “мигрант”? Да ли та особа није младић такође? Исправно, а не политички мотивисано извештавање би објавило да је дошло до инцидента између две особе, приликом чега се десило то и то. Овакве вести служе за поделу људи и подстрекивање антагонизма према избеглицама које су у транзиту кроз Србију. И коначно, зашто сада ове људе медији називају мигрантима а не избеглицама као што су називали људе који су деведесетих стизали у Србију због рата у бившој Југославији? Доста мржње људи
Одговори
|
Препоручујем
32
Čitalačka Značka
Zašto je pogrešno sve nazivati svojim imenom? Izbeglice su ljudi, izbegli iz ratom zahvaćenih zemalja. Migranti su ljudi koji su u "potrazi za boljim životom", ili vi tvrdite da npr. u Pakistanu, Avganistanu i Sudanu besni rat? Da li su svi ljudi koji su napustili Srbiju u poslednjih 30 godina izbeglice?
Препоручујем
67
Бранко Ср'б Козаковић
Високопарјешна неубедљивост. Облик "мигрант" осветљава шири контекст овог догађаја, и самим тим није дискриминитароски, а свакако не непотребан. (На тај начин можемо говорити и о "две особе", "јединке", "хомо-хомо сапијенса",.. зашто их издвајати према полу?! - дискриминација!! и тд..). У Србију је испрва долазила српска нејач (углавном), док су мушкарци ратовали (мање-више). Ови мигранти су напустили својину прелазећи пола света да би се домогли ЕУ. Они су економска, не хуманитарна, категорија.
Препоручујем
58
mrki
Ko tim ljudima uopste dozvoljava da se setaju slobodno po nasoj zemlji bez ikakvih isprava? To je jedna opasnost za ljude i okolinu. I niko da krene da ih udaljava iz Srbije. Prolaze preko nase teritorije kako hoce.
Одговори
|
Препоручујем
125
Krle
Mladic i migrant...kakva civilizacijska podela...
Одговори
|
Препоручујем
51
ПРИКАЖИ ЈОШ
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


