Migrant izbo mladića u centru Beograda
U incidentu koji se dogodio prošle noći u blizini Zelenog venca, u centru Beograda, teško je povređen mladić koga je nožem izbo migrant.
Do incidenta je došlo u 00.30 kada su se dvojica muškaraca najpre verbalno sukobila, a potom i fizički, nezvanično saznaje Tanjug.
Povređeni mladić je sa teškim telesnim povredama prebačen u Urgentni centar, a migrant koji ga je napao je uhapšen.
Подели ову вест
Komentari19
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Borivoje m
"Posle krace verbalne rasprave..." A da nije mozda ovaj nas Obilic krenuo da sprovodi zakon na svoju ruku, ili je bio samo miran i povuceni momak koji se slucajno tu zadesio? Znaci, mozda je bio prikriveni rasista koji je provocirao migrante, ili je migrant problematican psihopata koji se istresao na slucajnom prolazniku. A mi mozemo pisati svasta dok policija ne utvrdi okolnoti!
Odgovori
|
Preporučujem
19
Momcilo Maric
Kako srbija dozvoljava da migranti ulicama beograda se setaju naoruzani
Preporučujem
19
Zoki
Zatvoriti u logore koječuva vojska i policija i ne dozvoliti nikakvo kretanje.
Odgovori
|
Preporučujem
56
Vera Sobat
Zoki, koga u logore???
Nase skinhede, nase rasiste i agresivne mladice koji sebe
vide kao nedodirljive "bogove" jer su tako vaspitani i pre
svega jer nasa Drzava, ova Srbija NISTA ne radi da bi im
zakon pokazao da se tako kako se ponasaju dalje nece
moci????
Ili ste mislili naravno samo na migrante????
Preporučujem
3
Marko Nedeljkovic
Шта значи та етикета “мигрант”? Да ли та особа није младић такође? Исправно, а не политички мотивисано извештавање би објавило да је дошло до инцидента између две особе, приликом чега се десило то и то. Овакве вести служе за поделу људи и подстрекивање антагонизма према избеглицама које су у транзиту кроз Србију. И коначно, зашто сада ове људе медији називају мигрантима а не избеглицама као што су називали људе који су деведесетих стизали у Србију због рата у бившој Југославији? Доста мржње људи
Odgovori
|
Preporučujem
32
Čitalačka Značka
Zašto je pogrešno sve nazivati svojim imenom? Izbeglice su ljudi, izbegli iz ratom zahvaćenih zemalja. Migranti su ljudi koji su u "potrazi za boljim životom", ili vi tvrdite da npr. u Pakistanu, Avganistanu i Sudanu besni rat? Da li su svi ljudi koji su napustili Srbiju u poslednjih 30 godina izbeglice?
Preporučujem
67
Бранко Ср'б Козаковић
Високопарјешна неубедљивост. Облик "мигрант" осветљава шири контекст овог догађаја, и самим тим није дискриминитароски, а свакако не непотребан. (На тај начин можемо говорити и о "две особе", "јединке", "хомо-хомо сапијенса",.. зашто их издвајати према полу?! - дискриминација!! и тд..). У Србију је испрва долазила српска нејач (углавном), док су мушкарци ратовали (мање-више). Ови мигранти су напустили својину прелазећи пола света да би се домогли ЕУ. Они су економска, не хуманитарна, категорија.
Preporučujem
58
mrki
Ko tim ljudima uopste dozvoljava da se setaju slobodno po nasoj zemlji bez ikakvih isprava? To je jedna opasnost za ljude i okolinu. I niko da krene da ih udaljava iz Srbije. Prolaze preko nase teritorije kako hoce.
Odgovori
|
Preporučujem
125
Krle
Mladic i migrant...kakva civilizacijska podela...
Odgovori
|
Preporučujem
51
PRIKAŽI JOŠ
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


