Бесплатан интернет за болеснике у Ургентном центру
Корисници Ургентног центра Клиничког центра Србије и особе које пролазе поред ове установе од сада ће, поред посебног места за седење и пуњење мобилних телефона, имати и бесплатан бежични интернет као и приступ едукативним и информативним садржајима везаним за здравље. То је омогућено захваљујући постављању „паметне клупе” на улазу у Ургентни центар, што је донација компаније „Актавис”, која се придружила акцији дигитализације јавних простора здравствених институција.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Aleksandra
Lepo je to i korisno i hvala im. Svaka čast i svim lekarima u Urgentnom, u nemogućim uslovima daju sve od sebe. Isto tako, iskreno se nadam da su u međuvremenu u Urgentnom bar toalet sredili. Pre godinu i po dana bila sam tamo sa bolesnom majkom. Zgrada Urgentnog je bila okrečena spolja, pomislio bi čovek, divota, a u kakvom su stanju hodnici i toalet, to znaju samo oni koje je nužda tamo odvela. Bez interneta se još i može, bez toaleta, teško.
Одговори
|
Препоручујем
13
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


