Besplatan internet za bolesnike u Urgentnom centru
Korisnici Urgentnog centra Kliničkog centra Srbije i osobe koje prolaze pored ove ustanove od sada će, pored posebnog mesta za sedenje i punjenje mobilnih telefona, imati i besplatan bežični internet kao i pristup edukativnim i informativnim sadržajima vezanim za zdravlje. To je omogućeno zahvaljujući postavljanju „pametne klupe” na ulazu u Urgentni centar, što je donacija kompanije „Aktavis”, koja se pridružila akciji digitalizacije javnih prostora zdravstvenih institucija.
Подели ову вест
Komentari1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Aleksandra
Lepo je to i korisno i hvala im. Svaka čast i svim lekarima u Urgentnom, u nemogućim uslovima daju sve od sebe. Isto tako, iskreno se nadam da su u međuvremenu u Urgentnom bar toalet sredili. Pre godinu i po dana bila sam tamo sa bolesnom majkom. Zgrada Urgentnog je bila okrečena spolja, pomislio bi čovek, divota, a u kakvom su stanju hodnici i toalet, to znaju samo oni koje je nužda tamo odvela. Bez interneta se još i može, bez toaleta, teško.
Odgovori
|
Preporučujem
13
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


