Индијски сој ће постати доминантан у САД
ВАШИНГТОН - Директорка америчког Центра за контролу и превенцију болести Рошел Валенски изјавила је данас да очекује да ће делта (индијски) сој корона вируса бити доминантан у САД у наредном периоду.
Делта сој је већ постао доминантан у Великој Британији, преноси Танјуг.
„Колико год да је забрињавајући овај сој, јер је високозаразан, наше вакцине су делотворне. Позивам све Американце да се вакцинишу и биће заштићени и против делта соја”, казала је Валенски гостујући у емисији „Добро јутро Америка”.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


