Indijski soj će postati dominantan u SAD
VAŠINGTON - Direktorka američkog Centra za kontrolu i prevenciju bolesti Rošel Valenski izjavila je danas da očekuje da će delta (indijski) soj korona virusa biti dominantan u SAD u narednom periodu.
Delta soj je već postao dominantan u Velikoj Britaniji, prenosi Tanjug.
„Koliko god da je zabrinjavajući ovaj soj, jer je visokozarazan, naše vakcine su delotvorne. Pozivam sve Amerikance da se vakcinišu i biće zaštićeni i protiv delta soja”, kazala je Valenski gostujući u emisiji „Dobro jutro Amerika”.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


