Најлепше композиције Баха, Бетовена, Шуберта и Листа
Египатски пијаниста који живи и ради у Њујорку Мохамед Шамс наступио је у Великој дворани Задужбине Илије М. Коларца. На овом пијанистичком реситалу у оквиру „Артлинковог” серијала „Градови – фестивали – уметници” Шамс је извео најлепше композиције Баха, Бетовена, Шуберта и Листа.
Концерт у Коларчевој задужбини, коме су присуствовали градоначелник Зоран Радојичић и амбасадор Египта у Београду Амр Алгувејли, део је Шамсове мини-турнеје у организацији „Артлинка” и амбасаде Египта. У наредном периоду уследиће наступи у Бачкој Паланци, Новом Саду и Зајечару.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


