Недеља, 05.07.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

У Звечану пуцано на аутомобил

У Звечану пуцано на аутомобил
(Фото Косово онлајн)

КОСОВСКА МИТРОВИЦА - У Звечану је вечерас пуцано на аутомобил марке „киа”, а у инциденту није било повређених.

Према непотврђеним информацијама, власник аутомобила је некадашњи директор Здравственог центра у Северној Митровици Милан Ивановић, јавља Косово онлајн.

Заменик регионалног командира дирекције Север, мајор Бесим Хоти потврдио је за тај портал да је дошло до пуцњаве, али није могао да каже на чије возило је пуцано.

„Оно што могу да кажем је да је оштећени око 18 сати пријавио да му је пуцано на возило. На месту догађаја се налазе јединице истражног тима и форензике, а увиђај је у току”, рекао је Хоти.

На возилу су приметни трагови оштећења, а аутомобил је погођен са пет, шест метака.

Полицијски увиђај је трајао више од два и по сата.

 

Коментари0
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.