Стаматовић: За стварну децентрализацију
Председник Здраве Србије и члан руководства коалиције „Суверенисти” Милан Стаматовић изјавио је у Нишу да је суштина програма те странке да се народ пита и да се кроз стварну децентрализацију дође до ситуације да грађани на територији на којој живе одлучују о расподели средстава прикупљених кроз порезе и остале јавне приходе. „Све што смо у претходних 20 година успели да остваримо у једном малој општини као што је Чајетина желимо да пренесемо и на остатак Србије јер општина је држава у малом”, казао је Стаматовић.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


