Упад „Достојних Србије” у РТС
Више десетина чланова организације „Достојни Србије”, према писању медија, насилно је ушло у зграду РТС-а, исказујући наводно незадовољством радом тог Јавног сервиса.
Изведени су из зграде уз помоћ полиције и биће приведени у полицисјку станицу.
О инциденту је обавештено Прво основно јавно тужилаштво у Београду и провере су у току, кажу за Танјуг у том тужилаштву.
Медији пишу да су јаке полицијске снаге и даље испред Јавног сервиса.
Подели ову вест
Коментари5
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Боба
Ako je сервис јавни значи да су сви власници па су власници дошли да подсете запослене да не раде за власт него за њих.
Само слабо то допире до свести већине нажалост, живимо и даље од режима до режима.
Одговори
|
Препоручујем
50
Nikola
Nasilni i nedostojni.
Одговори
|
Препоручујем
41
Jovan
Ako su to ucinili pripadnici takozvane grupe gradjana "dostojni Srbije" odmah da vas obavestim da je to jeftino i banalno foliranje.
Одговори
|
Препоручујем
321
ЦЗВРС
РТС, наше право да знамо све. Али заправо не.
Одговори
|
Препоручујем
84
Божидар Анђелковић
Јел' има видео?
Одговори
|
Препоручујем
95
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


