Upad „Dostojnih Srbije” u RTS
Više desetina članova organizacije „Dostojni Srbije”, prema pisanju medija, nasilno je ušlo u zgradu RTS-a, iskazujući navodno nezadovoljstvom radom tog Javnog servisa.
Izvedeni su iz zgrade uz pomoć policije i biće privedeni u policisjku stanicu.
O incidentu je obavešteno Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu i provere su u toku, kažu za Tanjug u tom tužilaštvu.
Mediji pišu da su jake policijske snage i dalje ispred Javnog servisa.
Подели ову вест
Komentari5
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Боба
Ako je сервис јавни значи да су сви власници па су власници дошли да подсете запослене да не раде за власт него за њих.
Само слабо то допире до свести већине нажалост, живимо и даље од режима до режима.
Odgovori
|
Preporučujem
50
Nikola
Nasilni i nedostojni.
Odgovori
|
Preporučujem
41
Jovan
Ako su to ucinili pripadnici takozvane grupe gradjana "dostojni Srbije" odmah da vas obavestim da je to jeftino i banalno foliranje.
Odgovori
|
Preporučujem
321
ЦЗВРС
РТС, наше право да знамо све. Али заправо не.
Odgovori
|
Preporučujem
84
Божидар Анђелковић
Јел' има видео?
Odgovori
|
Preporučujem
95
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


