Додик, Човић и Никшић потписали споразум о начелима извршне и законодавне власти
САРАЈЕВО - Лидери СНСД Милорад Додик, ХДЗ БиХ Драган Човић, СДП Нермин Никшић и њихови коалициони партнери потписали су данас у Сарајеву споразум који садржи смернице, начела и циљеве у извршној и законодавној власти на нивоу БиХ за период 2022-2026. година.
Церемонији потписивања присуствовали су чланови делегација три странке и њихових коалиционих партнера, навела је Срна.
Потписивању споразума претходио је састанак Додика, Човића, Никшића и коалиционих партнера на којем је разговарано о формирању Савета министара и осталих структура власти на заједничком нивоу, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


