Недеља, 05.07.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Убијен мушкарац на Карабурми у окршају с полицијом након пљачке пумпе

Убијен мушкарац на Карабурми у окршају с полицијом након пљачке пумпе
(Фото:П.О)

У београдском насељу Карабурма, дошло је до пуцњаве у којој је убијена једна мушка особа, преноси Танјуг.

Мушкарац је убијен у окршају с полицијом, након што је непосредно пре тога опљачкао бензинску пумпу.

Он је, према наводима, отворио ватру на полицију, након чега су припадници МУП одговорили и убили га.

Додају да се на месту инцидента налази већи број полицијских патрола као и екипа Форензике.

Ватрени окршај се збио недалеко од пумпе, када је патрола ПС Палилула по дојави кренула на лице места. По опису су препознали мушкарца, викнули да стане али он је извадио пиштољ и почео да пуца. Полицајци су узвратили ватру и разбојник је погођен.

Део Улице Салвадора Аљендеа је затворен.

Из Хитне помоћи су потврдили за Танјуг да су добили позив због пуцњаве на Карабурми и да је њихова екипа отишла на терен.

(Принтскрин)

 

Коментари1
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zeljko Bgd.
Prema navedenim informacijama intervencija policije je bila opravdana i srazmerna zlu koje je pretilo. Policajce treba nagraditi i odlikovati. Izgubljen je nazalost ljudski zivot, ali se pocinilac sam doveo u ovakvu situaciju.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.