Вучић се састао са Блинкеном: Потврдили смо све боље билатералне односе између Србије и Америке
Председник Републике Србије Александар Вучић састао се са државним секретаром Сједињених Америчких Држава Ентонијем Блинкеном на отварању Минхенске конференције о безбедности.
„Осим разговора о односима Београда и Приштине потврдили смо све боље билатералне односе између Србије и САД”, написао је Вучић на Инстаграм профилу будућностсрбијеав.
Подели ову вест
Коментари4
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Lillah
Amerika poništava priznanje Kosova?
Одговори
|
Препоручујем
0
nikola andric
Blago i jednima i drugima!
Одговори
|
Препоручујем
11
Srpkinja
A sa Putinom i Lukašenkom? Zašto se ne sastajete i sa njima???
Одговори
|
Препоручујем
113
PI
Jer ne smeju?
Препоручујем
37
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


