Vučić se sastao sa Blinkenom: Potvrdili smo sve bolje bilateralne odnose između Srbije i Amerike
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa državnim sekretarom Sjedinjenih Američkih Država Entonijem Blinkenom na otvaranju Minhenske konferencije o bezbednosti.
„Osim razgovora o odnosima Beograda i Prištine potvrdili smo sve bolje bilateralne odnose između Srbije i SAD”, napisao je Vučić na Instagram profilu budućnostsrbijeav.
Подели ову вест
Komentari4
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Lillah
Amerika poništava priznanje Kosova?
Odgovori
|
Preporučujem
0
nikola andric
Blago i jednima i drugima!
Odgovori
|
Preporučujem
11
Srpkinja
A sa Putinom i Lukašenkom? Zašto se ne sastajete i sa njima???
Odgovori
|
Preporučujem
113
PI
Jer ne smeju?
Preporučujem
37
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


