Лајовић: Помислио сам да ће се Мари поново извући
МАЈАМИ – Српски тенисер Душан Лајовић изјавио је после меча са Енди Маријем да је мислио да ће се противник извући и преокренути резултат.
Лајовић се пласирао у друго коло мастерса у Мајамију, пошто је синоћ у првом колу победио Британца Ендија Марија са 6:4, 7:5, јавља Танјуг.
„Када нисам успео да затворим меч на 5:4 помислио сам да ће се опет извући. Искрено у том последњем гему било је 40:0 и извршио је притисак на мене, али је срећом промашио тај последњи форхенд, што у нормалним околностима не чини. Не волим да играм са играчима као што је Максим Креси. Покушавају да вас испровоцирају и ставе под притисак када сервирате. Покушаћу да останем миран”, закључио је Лајовић.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


