Понедељак, 08.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Срушио се авион у Пули, погинуло двоје

Срушио се авион у Пули, погинуло двоје
(Фото/ Википедија/CC BY-SA 3.0))

Нешто пре 13 сати на пулском аеродрому се срушио мали приватни авион и у несрећи су страдале две особе, јавили су хрватски медији.

Према незваничним сазнањима Гласа Истре, авион се срушио приликом полетања.

У летелици су се налазили мушкарац и жена.

Претпоставља се да су из Немачке, с обзиром да је авион имао немачку регистрацију. На аеродром су упућене бројне екипе ватрогасаца и хитне помоћи.

Коментари3
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Rajka
@Kurjak, Srbi su izgubili rat, a istoriju pišu pobednici. I zato mi treba samo da gledamo svoja posla.
branislav
Verovatno bogati ali stari ljudi?
Курјак
Страдалим нека је лака црна земља, а комшије ће сигурно опет рећи како су Срби криви.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.