Вучић: Добро сам
Председник Србије Александар Вучић изјавио да је добро и да данас иде у планирани обилазак Зајечарског округа.
„Добро сам. Идем у обилазак по Србији данас од 12 сати”, казао је Вучић за Спутњик.
Председник Србије ће данас, како је најављено из његовог кабинета, од поднева обилазати Зајечарски округ, а планирано је да се обрати на летњој позорници „Врело” у Сокобањи.
Подели ову вест
Коментари3
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Анка
Жив био Господине Вучићу. Мало више одмора не би шкодило…
Одговори
|
Препоручујем
91
Snezana
nema odmora dok traje obnova
Препоручујем
419
MM
Са срећом, господине Председниче. Потребни сте живи и здрави својој породици и Србији.
Одговори
|
Препоручујем
180
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


