Vučić: Dobro sam
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio da je dobro i da danas ide u planirani obilazak Zaječarskog okruga.
„Dobro sam. Idem u obilazak po Srbiji danas od 12 sati”, kazao je Vučić za Sputnjik.
Predsednik Srbije će danas, kako je najavljeno iz njegovog kabineta, od podneva obilazati Zaječarski okrug, a planirano je da se obrati na letnjoj pozornici „Vrelo” u Sokobanji.
Подели ову вест
Komentari3
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Анка
Жив био Господине Вучићу. Мало више одмора не би шкодило…
Odgovori
|
Preporučujem
91
Snezana
nema odmora dok traje obnova
Preporučujem
419
MM
Са срећом, господине Председниче. Потребни сте живи и здрави својој породици и Србији.
Odgovori
|
Preporučujem
180
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


