Задржана тројица возача због насилничке вожње у Јагодини
Припадници МУП-а у Јагодини задржали су тројицу возача због насилничке вожње.
Полиција је у Јагодини задржала двојицу мушкараца старости 35 и 57 година, јер су управљали возилима марке рено меган и фијат са 2,58 и 2,52 промила алкохола у организму, наводи се у саопштењу Полицијске управе у Јагодини.
У Параћину је задржан 46-годишњи возач који је, без возачке дозволе, возио нерегистрован аутомобил марке „рено”, са 2,43 промила алкохола у организму.
Против возача ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


