Додик се на Форуму у Москви срео са Сергејом Лавровом
МОСКВА – Председник Републике Српске Милорад Додик срео се данас са министром спољних послова Русије Сергејом Лавровом на безбедносном форуму који се одржава у Москви.
„Данас сам се током одржавања међународног безбедносног форума у Москви сусрео с министром иностраних послова Русије Сергејем Лавровом”, написао је председник РС на Твитеру.
Додик се као специјални гост обратио на форуму и истакао да је БиХ након рата постала експеримент и колонија, без уважавања историје и међународног права.
Путем видео-линка учесницима форума се обратио и председник Руске Федерације Владимир Путин, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


