Срби се поново окупљају у Звечану
ЗВЕЧАН – На северу Косова и Метохије ноћ је протекла мирно.
Испред зграде Општине Лепосавић током целе ноћи била је присутна мања група грађана, а у јутарњим часовима почело је окупљање грађана у Звечану.
Припадници КФОР-а су јутрос, на раније постављене ограде код зграде Општине Звечан, поставили жилет-жицу, а ту су и даље присутне специјалне јединице такозваног Косова. Јуче је бивши председник Скупштине Општине Звечан позвао грађане да се окупе у најмасовнијем протесту до сада и изјавио да ће се грађани окупљати све док се њихови захтеви не испуне.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


