Завршен скуп, знатно мање људи, успостављен саобраћај код Аутокоманде
Међународни путни правац код Аутокоманде блокиран је вечерас око 20 часова, након што су учесници протеста „Србија против насиља”, у организацији прозападне опозиције, стигли на Аутокоманду где су претходно блокирали Булевар ослобођења.
Једна група учесника је прво блокирала Булевар ослобођења, а друга је потом блокирала и аутопут Е 75 који пролази испод надвожњака код Аутокоманде.
Аутопут је, како јавља Танјугов извештач, блокиран у оба смера.
Саобраћај је успостављен на Тргу Николе Пашића и околним улицама, код Скупштине Србије, као и у улици Кнеза Милоша и Немањиној.
Блокада саобраћаја се организује у више градова у Србији и то у Шапцу, Новом Саду, Суботици, Зрењанину, Крагујевцу, Краљеву, Нишу, Пироту, Лесковцу, Врању.
Протест ће, према најавама организатора, трајати до 21 час.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


