Završen skup, znatno manje ljudi, uspostavljen saobraćaj kod Autokomande
Međunarodni putni pravac kod Autokomande blokiran je večeras oko 20 časova, nakon što su učesnici protesta „Srbija protiv nasilja”, u organizaciji prozapadne opozicije, stigli na Autokomandu gde su prethodno blokirali Bulevar oslobođenja.
Jedna grupa učesnika je prvo blokirala Bulevar oslobođenja, a druga je potom blokirala i autoput E 75 koji prolazi ispod nadvožnjaka kod Autokomande.
Autoput je, kako javlja Tanjugov izveštač, blokiran u oba smera.
Saobraćaj je uspostavljen na Trgu Nikole Pašića i okolnim ulicama, kod Skupštine Srbije, kao i u ulici Kneza Miloša i Nemanjinoj.
Blokada saobraćaja se organizuje u više gradova u Srbiji i to u Šapcu, Novom Sadu, Subotici, Zrenjaninu, Kragujevcu, Kraljevu, Nišu, Pirotu, Leskovcu, Vranju.
Protest će, prema najavama organizatora, trajati do 21 čas.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


