Учесници протеста дела опозиције блокирали Газелу
Учесници протеста „Србија против насиља”, у организацији дела опозиције блокирали су вечерас мост Газела у оба правца, а блокада ће, према најавама организатора, трајати до 22 сата.
Протест је почео око 19.30 часова испред Дома Народне скупштине где су прочитани захтеви, а после су се упутили ка Палати правде у Савској улици, а тамо се обратио бивши судија Зоран Ивошевић.
Саобраћај је нормализован код парламента и у улици Кнеза Милоша.
Подели ову вест
Коментари2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
branislav
Da su Srbi polomili noge onom turskom vazalu kad je orao drumove nebi niko blokirao puteve ikada...
Одговори
|
Препоручујем
1
konkretno
Konacno ispravna formulacija. Radi se o delu opozicije, i to onom delu koji je pod kontrolom stranih upravljaca.
Одговори
|
Препоручујем
50
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


