Učesnici protesta dela opozicije blokirali Gazelu
Učesnici protesta „Srbija protiv nasilja”, u organizaciji dela opozicije blokirali su večeras most Gazela u oba pravca, a blokada će, prema najavama organizatora, trajati do 22 sata.
Protest je počeo oko 19.30 časova ispred Doma Narodne skupštine gde su pročitani zahtevi, a posle su se uputili ka Palati pravde u Savskoj ulici, a tamo se obratio bivši sudija Zoran Ivošević.
Saobraćaj je normalizovan kod parlamenta i u ulici Kneza Miloša.
Подели ову вест
Komentari2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
branislav
Da su Srbi polomili noge onom turskom vazalu kad je orao drumove nebi niko blokirao puteve ikada...
Odgovori
|
Preporučujem
1
konkretno
Konacno ispravna formulacija. Radi se o delu opozicije, i to onom delu koji je pod kontrolom stranih upravljaca.
Odgovori
|
Preporučujem
50
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


