Радник (30) задобио тешку повреду главе приликом пада на градилишту у Нишу
Грађевински радник (30) тешко је повређен када је синоћ око 20.30 пао са градилишта у улици Бане Ђукић.У Универзитетском клиничком центру казалии су да је пацијент у тешком општем стању збринут ;у јединици за интензивну негу Клинике за неурохирургију.
„Мушкарац има прелом костију лобање и крварење у мозгу. Интубиран је”, саопштили су у УКЦ Ниш.
Према незваничним информацијама, мушкарац је пао са два метра висине, из за сада непознатих разлогу.
О незгоди је обавештена полиција која је установила да нема сумњивих околности које би указивале на кривично дело.
Обавештена је Инспекција рада која ће утврдити да ли су били испоштовани прописи о заштити на раду.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


