Америка: шест повређених миграната пуштено из болнице након што их је ударио СУВ
РАЛИ, АМЕРИКА – Шест радника миграната које је изгледа, на основу снимака безбедносних камера, намерно ударило теренско возило на паркингу робне куће Волмарт у америчкој савезној држави Северна Каролина, налазе се у стабилном стању и пуштени су из болнице, саопштила је данас полиција. На раднике је у недељу налетело возило испред Волмарта у Линколнтону, што је изгледа био намеран напад, али је привремени начелник полицијске управе Линколтона Брајан Грин рекао да се још истражују мотиви возача. Жртве су биле збринуте у локалној болници због задобијених повреда, а сви су пуштени касно у недељу, рекао је Грин за АП. Полиција је замолила грађане за помоћ у идентификацији возача и возила, које је описано као старији модел црног СУВ-а. Радници мигранти стигли су на паркинг Волмарта у недељу ујутру из воћњака Кноб Крик у Лондејлу, где обрађују пољопривредно земљиште, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


