Бела кућа: Бајден поново негативан на корону
ВАШИНГТОН – Председник Сједињених Држава Џозеф Бајден поново је негативан на тесту на корону, саопштила је данас Бела кућа.
Бајденова супруга Џил била је позитивна на корону раније ове седмице.
Прва дама САД (72), чији су симптоми описани као благи, претходно је била тестирана позитивно на корону у августу прошле године, преноси Ројтерс.
Бајден би данас требало да отпутује у Индију на самит Г20, након чега ће отпутовати у званичну посету Вијетнаму, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


