Bela kuća: Bajden ponovo negativan na koronu
VAŠINGTON – Predsednik Sjedinjenih Država Džozef Bajden ponovo je negativan na testu na koronu, saopštila je danas Bela kuća.
Bajdenova supruga Džil bila je pozitivna na koronu ranije ove sedmice.
Prva dama SAD (72), čiji su simptomi opisani kao blagi, prethodno je bila testirana pozitivno na koronu u avgustu prošle godine, prenosi Rojters.
Bajden bi danas trebalo da otputuje u Indiju na samit G20, nakon čega će otputovati u zvaničnu posetu Vijetnamu, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


