Ђилас предлаже укидање стабилног курса динара
Председник Странке слободе и правде Драган Ђилас изјавио је да стабилан курс динара наноси штету извозницима у Србији.
Према програму листе ,,Србија против насиља” коју предводи Драган Ђилас и други представници бивше власти, потребно је одбацити монетарну политику којом се динар одржава на истој вредности већ више од десет година.
Подсетимо, у време власти тадашње Демократске странке чији су се функционери сада махом окупили на листи ,,Србија против насиља”, евро је 2008. године вредео 80, а само четири године касније био је скоро 120 динара.
NARODE, OPREZ KOGA BIRATE 17. DECEMBRA: ĐILAS SE ZALAŽE ZA SLABLJENJE SRPSKOG DINARA!
— Detektor laži (@LaziDetektor) November 2, 2023
Svi se sećamo kad je, u vreme dolaska Đilasa na vlast, kurs evra bio 80 dinara da bi, kad je silazio sa vlasti, bio skoro 120 dinara! Danas isti taj Đilas planira da, ako pobedi na izborima,… pic.twitter.com/743sf90YaZ
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


