Раднице као носитељке промена
Мрежа жена представница синдиката Регионалног савета синдиката „Солидарност“, уз подршку пројектне канцеларије Европске конфедерације синдиката, до сутра, 7. децембра одржаће радионицу на тему „Раднице као носитељке промена”.
Скупу присуствују представнице Секције жена УГС „Независност“, синдиката који иначе председава скупом, потом Секције жена Савеза самосталних синдиката Србије, а ту су и представници Савеза самосталних синдиката БиХ, Савеза синдиката Републике Српске, Савеза синдиката Црне Горе, Уније слободних синдиката Црне Горе, Савеза синдиката Македоније и представници Феминистичког културног центра (БеФем) и Института за јавни наступ.
Циљ радионице је размена искустава о активностима жена на остваривању права која им припадају на различитим радним местима и позицијама у синдикату, побољшању њихове видљивости путем нових начина комуницирања са јавношћу и охрабривање и оснаживање жена за активизам.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


