Ана Брнабић честитала Божић
Председница Владе Републике Србије Ана Брнабић честитала је данас Божић патријарху Српске православне цркве Порфирију и верницима који овај празник обележавају по јулијанском календару.
„У име Владе Републике Србије и своје лично име свим православним верницима желим срећан Божић.
Уз добро здравље, желим вам да овај најрадоснији и најсвечанији хришћански празник прославите у миру и љубави са својим најближима, испуњени срећом и слогом.
Мир Божји, Христос се роди“, наводи се у честитки премијерке.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


