Ana Brnabić čestitala Božić
Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić čestitala je danas Božić patrijarhu Srpske pravoslavne crkve Porfiriju i vernicima koji ovaj praznik obeležavaju po julijanskom kalendaru.
„U ime Vlade Republike Srbije i svoje lično ime svim pravoslavnim vernicima želim srećan Božić.
Uz dobro zdravlje, želim vam da ovaj najradosniji i najsvečaniji hrišćanski praznik proslavite u miru i ljubavi sa svojim najbližima, ispunjeni srećom i slogom.
Mir Božji, Hristos se rodi“, navodi se u čestitki premijerke.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


