Трагична прослава освајања Супербоула у Канзас ситију
Трагичне сцене виђене су током шампионске параде Канзас Сити Чифса у Канзас Ситију, где су на поворку која је прослављала титулу у Супербоулу, двојица нападача отворила ватру на масу навијача. Најмање једна особа је изгубила живот, а десетине је повређено.
Стотине хиљада људи биле су окупљене у центру града, и све је деловало потпуно нормално, а онда су се у секунди зачули пуцњи, и настала је потпуна паника.
Трагичне слике увелико су обишле свет, а сада се на друштвеним мрежама појавио и узнемиријући снимак реанимирања рањеног човека на улици, непосредно након пуцњаве.
Навијачи Чифса су приметили једног од двојице нападача и заскочили су га док га нису зауставили.
Овим потезом могуће је спасено више живота... Касније су и он и други нападач ухапшени.
На снимку се види како неколико навијача покушава да помогне несрећном човеку, док се види и крв свуда по улици, као и повређени људи са стране.
WATCH: Moment when shots were fired near Union Station at Super Bowl victory parade in Kansas City, Missouri.#ChiefsParade Union Station #GOPDeathCult pic.twitter.com/6aEt8LRZK1
— Firoz Shaikh (@firozaiba) February 14, 2024
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


