Немања Бјелица испитан у тужилаштву
У Првом основном јавном тужилаштву у Београду, у својству оштећеног, испитан је кошаркаш Немања Бјелица, којег је недавно, како се сумња, Н.П. вербално напао и претио му смрћу маказама, као и члановима његове породице.
Бјелица је рекао да се придружује кривичном гоњењу и остао при својој изјави коју је дао у полицији, сазнаје Тањуг.
Саслушање је претходно два пута одложено због изостанка Бјеличиног адвоката.
Осумњичени Н.П. је раније на саслушању у тужилаштву изнео своју одбрану, одсносно негирао наводе кривичне пријаве.
Сумња се да је осумњичени 3. фебруара у тржном центру "Галерија" у дечијој играоници вербално напао и са маказама у руци претио смрћу кошаркашу Н.Б. и члановима његове породице.
Н.П. је осумњичен за кривично дело угрожавање сигурности.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


