Срби нису геноцидан народ
Осванула порука на кули „Београд” у бојама српске тробојке
На кули „ Београд” вечерас се појавила снажна подршка борби председника Вучића који борави у Њујорку и покушава да оспори резолуцију о геноциду у Сребреници.
На кули, 168 метара високој која доминира панорамом Београда је објављена порука да Срби нису геноцидан народ уз боје српске тробојке.
Подели ову вест
Коментари3
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Зоран Ђ.
Срби нису геноцидан народ,међутим, да се не лажемо, Срби јесу наиван народ (Јован Дучић сматра да је наивност знак племенитости, а не глупости). Срби су побједе у оба свјетска рата подијелили са својим непријатељима што нико никад није урадио и то се плаћа. Наравно, боли незахвалност. Узмимо као примјер Црну Гору за коју је народ Србије издвајао не мала средства деценијама,а Црна Гора ће гласати за резолуцију о Сребреници. Или Јужне Словене,које је Србија ослободила,а они ...
Одговори
|
Препоручујем
105
Milos miokovic
......Zoran Dj@ako nam je problem samo naivnost,mi smo na konju......
Препоручујем
28
Мир
Србијо, главу горе, и поносно гледај на своју историју.
Одговори
|
Препоручујем
60
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


