Четвртак, 04.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Повучена Кока кола, Спрајт и Фанта из продавнице Мулер у Хрватској

Повучена Кока кола, Спрајт и Фанта из продавнице Мулер у Хрватској
(Фото EPA-EFE/MAXIM SHIPENKOV)

ЗАГРЕБ – Државни инспекторат Републике Хрватске обавестио је потрошаче да повлачи више врста сокова у флашицама од пола литре, укључујући Кока колу, Фанту, Спрајт и Мецо микс, који су доступни у продавницама Мулер у тој земљи.

Разлог повлачења су могући метални делови у производима, пренела је Хина.

Повлачи се 13 врста сокова, произвођача Кока кола Аустрија, са роком трајања од 4.2.2025. до 12.4.2025, међу којима су Кока кола зеро, Кока кола лајт, Кока кола зеро лимун, Фанта наранџа, Фанта наранџа зеро, Фанта манго, Фанта лимун зеро, Фанта зеро WTF, Фанта зеро егзотик, Спрајт зеро, Спрајр фул шугар и Мецо микс, преноси Танјуг.

Купцима се саветује да не користе те сокове уколико су их купили, пренела је Хина.

Коментари0
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.