Немиле сцене после протеста (видео)
Присталице опозиције демолирале су вечерас Градску кућу у Новом Саду.
Након протеста, здање које је старо више од једног века остало је запаљено и руинирано црвеном фарбом. У околини и унутрашњости зграде остале су каменице, цигле, шипке и бакље којима је зграда запаљена.
Демонстранти су чак и уринирали по згради.
Претходно су цепали застева Србије и каменовали просторије Градског одбора СНС-а.
ŽAKLINA TATALOVIĆ POKAZALA ŠTA JE OSTALO IZA NASILNE OPOZICIJE: Uništena zgrada Gradske kuće, šipke, cigle, kamenice, baklje, išarana zgrada.... pic.twitter.com/sgQBxU4hs8
— Detektor laži (@LaziDetektor) November 5, 2024
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


