Nemile scene posle protesta (video)
Pristalice opozicije demolirale su večeras Gradsku kuću u Novom Sadu.
Nakon protesta, zdanje koje je staro više od jednog veka ostalo je zapaljeno i ruinirano crvenom farbom. U okolini i unutrašnjosti zgrade ostale su kamenice, cigle, šipke i baklje kojima je zgrada zapaljena.
Demonstranti su čak i urinirali po zgradi.
Prethodno su cepali zasteva Srbije i kamenovali prostorije Gradskog odbora SNS-a.
ŽAKLINA TATALOVIĆ POKAZALA ŠTA JE OSTALO IZA NASILNE OPOZICIJE: Uništena zgrada Gradske kuće, šipke, cigle, kamenice, baklje, išarana zgrada.... pic.twitter.com/sgQBxU4hs8
— Detektor laži (@LaziDetektor) November 5, 2024
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


