Велимир Илић побегао после судара
Бивши министар за капиталне инвестиције, Велимир Илић, изазвао је судар испред републичке скупштине јуче око 15.45 ударивши својим џипом у возило фирме „Беотакси” у којем је било троје путника и побегао у правцу Дома Народне скупштине. Према речима Б. М. таксисте, Илић је возио сиви џип чачанских регистарских ознака ЧА 979-79 и начинио тежак саобраћајни прекршај када је великом брзином излетео са паркинга у Улици краља Милана, прешао пуну линију и улетео у супротан смер. Илић је био је у друштву непознате женске особе која је одмах истрчала из возила. Кад је видео шта је урадио, уместо да стане са стране, Веља Илић је извређао збуњеног таксисту да би потом дао гас и одјурио са места судара.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


