Velimir Ilić pobegao posle sudara
Bivši ministar za kapitalne investicije, Velimir Ilić, izazvao je sudar ispred republičke skupštine juče oko 15.45 udarivši svojim džipom u vozilo firme „Beotaksi” u kojem je bilo troje putnika i pobegao u pravcu Doma Narodne skupštine. Prema rečima B. M. taksiste, Ilić je vozio sivi džip čačanskih registarskih oznaka ČA 979-79 i načinio težak saobraćajni prekršaj kada je velikom brzinom izleteo sa parkinga u Ulici kralja Milana, prešao punu liniju i uleteo u suprotan smer. Ilić je bio je u društvu nepoznate ženske osobe koja je odmah istrčala iz vozila. Kad je video šta je uradio, umesto da stane sa strane, Velja Ilić je izvređao zbunjenog taksistu da bi potom dao gas i odjurio sa mesta sudara.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


