Четвртак, 09.07.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Танго – прича о љубави, животу и свету

Танго – прича о љубави, животу и свету
„Балкан танго – Ла бомбонера” у КЦ „Чукарица” (Фото: Милена Митровић)

На Великој сцени Културног центра „Чукарица” премијерно је изведен музички спектакл  „Балкан Танго – Ла бомбонера”. Програм је приређен синоћ, као и дан раније, на радост публике свих генерација, која је до последњег места испунила салу, па се обе вечери тражила карта више.  

Плес, музика и јединствен театарски језик, повезани су у заједничку уметничку форму, која ствара необичну сценску креацију. Реч је о новом уметничком подухвату који делује у светским оквирима, јер су у његовом остварењу ангажовани  уметници из различитих земаља, а у Србији се приказује први пут.

Потврдило се, као што су уметници уочи наступа и поручили, да „Ла Бомбонера” дарује програмско освежење. Посетиоце су увели у другачији концепт из којег се рађа танго, а то је прича о љубави, новом животу и свету.

 

Коментари0
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.