Субота, 06.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа
Црна хроника

Педофил из Немачке у Истри снимао нагу децу

Полиција пронашла инкриминишући материјал
Педофил из Немачке у Истри снимао нагу децу
(Фото Pexels)

Пулска полиција довршила је криминалистичко истраживање над 62-годишњим немачким држављанином због сумње да је починио кривично дело искоришћавања деце за порнографију. 

Мушкарца је у једном туристичком објекту на подручју Истре затекао запослени у компанији за обезбеђење док је мобилним телефоном крадом снимао нагу децу, саопштила је полиција, преноси портал Индеx.хр.

Инцидент се догодио 4. септембра око 13 сати, а радник обезбеђења је осумњиченог задржао до доласка полиције. 

На основу судског налога, полицијски службеници обавили су претрагу аутомобила, просторија и техничке опреме коју је осумњичени и пронашли су материјал инкриминишућег садржаја. 

Мушкарац је већ следећег дана, уз казнену пријаву, приведен у притворску јединицу полицијске управе истарске.
 

Коментари0
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.