Данас без воде део потршача на Старом граду и у Сурчину, сутра на Савском венцу
Јавно комунално предузеће „Београдски водовод и канализација" саопштило је да ће данас без воде бити део потрошача у градским општинама Стари град и Сурчин, а сутра, 4. новембра, без воде ће остати део потрошача у градској општини Савски венац због стављања у функцију новоположеног цевовода у тој општини.
Наводе да на Старом граду без воде ће бити потрошачи до 18 часова у делу Булевара деспота Стефана - непарни бројеви (од Гундулићевог венца до Џорџа Вашингтона) због планираних радова на водоводној мрежи у тој општини.
Истог дана ће због стављања у функцију новоположеног цевовода у општини Сурчин потрошачи у насељу Прогар бити без воде до 20 часова.
Потрошачи на Савском венцу без воде ће остати сутра у периоду од 8.00 до 18.00 часова, а без воде ће остати потрошачи у Словенској, Добропољској, Облаковској, Динарској, Прилепској, Сурдуличкој, Фабрисовој, Горњачкој и Звечанској улици, као и улици Доктора Милутина Ивковића.
За најнужније потребе за пијаћом водом биће обезбеђена ауто-цистерна, а из овог предузећа апелују на потрошаче да припреме неопходну залиху воде за пиће и основне потребе.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


