Иран забранио извоз хране
Иран је у суботу активирао план за ванредне ситуације
Иранска влада саопштила је данас да забрањује извоз хране и пољопривредних производа због текућег сукоба са Израелом и Сједињеним Државама.
„Извоз свих прехрамбених и пољопривредних производа је забрањен до даљег”, пренела је агенција Тасним, позивајући се на саопштење владе.
Влада даје приоритет снабдевању становништва основним добрима, преноси Бета.
Иран је у суботу активирао план за ванредне ситуације, после почетка офанзиве коју су покренуле Сједињене Америчке Државе и Израел.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


