Аракчи: САД ће горко зажалити
Ирански министар спољних послова Абас Аракчи изјавио је да су Сједињене Америчке Државе напале иранску фрегату Дена.
Он је рекао да је фрегата Дена имала око 130 морнара и да је била гост индијске морнарице, у међународним водама без претходног упозорења, пренео је Ројтерс.
Аракчи је упозорио да ће САД "горко зажалити због преседана који су поставиле".
Напад америчке подморнице погодио је ирански брод код јужне обале Шри Ланке, хиљадама километара од Залива.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Бубица
Ужаси Трампизма.
Одговори
|
Препоручујем
8
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


